امروز: شنبه 09 فروردين 1399 برابر با 28 مارس 2020

ثبت نام ۲۹نفر در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه نایین و خوربیابانک

  • یکشنبه, 17 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
 فرماندار نایین: ثبت نام 29نفر در انتخابات مجلس از  حوزه انتخابیه نایین و خوربیابانکمحمدحسین نصرتی با اشاره به این که از این تعداد ۲۴نفر مرد و ۵نفر خانم هستند افزود: از مجموع افراد ثبت نام شده تعداد ۲نفر پزشک، ۴نفر دارای مدرک دکترا، یک نفر دارای مدرک حوزوی و مابقی دارای کارشناسی ارشد هستند 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین، فرماندار نایین گفت: فرایند ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را با شعار «انتخابات ۹۸، گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی‌طرفی، انسجام ملی» بادستور وزیر محترم کشور آغاز نمودیم که نام نویسی از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه امسال آغاز و تا ۱۶آذر ادامه داشت .
 مهندس نصرتی ادامه داد :در این مهلت تعیین شده ۲۹نفر داوطلب برای حوزه انتخابیه شهرستان های نایین و خوروبیابانک ثبت نام نمودند که صلاحیت آنها تا ۲۶ آذر ماه در هیئت اجرایی بررسی و نتیجه آن در تاریخ ۲۷ آذر ماه به هیئت نظارت استان و داوطلبان اعلام خواهد شد.
محمدحسین نصرتی با اشاره به این که از این تعداد ۲۴نفر مرد و ۵نفر خانم هستند افزود: از مجموع افراد ثبت نام شده تعداد ۲نفر پزشک، ۴نفر دارای مدرک دکترا، یک نفر دارای مدرک حوزوی و مابقی دارای کارشناسی ارشد هستند.
نصرتی اضافه کرد: مسن ترین فرد ثبت نام شده در این حوزه انتخابیه ۶۳ساله و جوان ترین آنها ۳۲سال سن دارد.
وی به آغاز بررسی صلاحیت ها از ۱۷آذر لغایت ۲۱ بهمن اشاره کرد و افزود: با مقایسه وضعیت ثبت نام داوطلبان در دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به آمار ۲۳نفری ثبت نام کنندگان در دوره دهم، شاهد رشد ۲۶ درصدی ثبت نام کنندگان برای انتخابات این دوره مجلس هستیم.
فرماندار نایین تصریح کرد: از افراد ثبت نام شده در حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک، تعداد سه نفر دارای سابقه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.
رییس هیئت اجرایی حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک با اشاره به این که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود گفت: حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک ،با ۶شهر، یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد. 
(۹۸/۰۹/۱۷)
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
بازدید کد خبر: 2352

نظرات  

 
0 # نایین در تاریخ: پنج شنبه 05 دی 1398 ، ساعت 07:10 ب ظ
سلام. میشه اسم اون 6 نفری انصراف دادن را بنویسید لطفا
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # نایین در تاریخ: دوشنبه 02 دی 1398 ، ساعت 07:10 ب ظ
سلام خانم زینب صابر که برای مجلس کاندیدا شده بودند همان استادیار دانشگاه هنر اصفهان می باشند؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # نایین در تاریخ: شنبه 23 آذر 1398 ، ساعت 04:09 ب ظ
سلام خسته نباشید.29 نفر در فرمانداری نایین ثبت نام کردند ولی فکر کنم در وزارت کشور هم کسانی باشند که از طریق وزارت برای نایین ثبت نام کرده باشند.
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 

ارسال نظر