پایان آذر فرصت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اصفهان

 تمدید مهلت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در اصفهان تا پایان آذرماهمهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن با توجه به افزایش تقاضا در شهر‌های مختلف در اصفهان، همزمان با سراسر کشور تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: اهالی استان اصفهان که متقاضی بهره‌مندی از مزایای این طرح هستند می‌توانند تا پایان آذر با مراجعه به نشانی اینترنتی saman.mrud.ir برای نامنویسی در طرح نهضت ملی مسکن اقدام کنند.

امیر زاغیان با بیان اینکه شرایط ثبت نام در این طرح تسهیل یافته است، افزود: پیش‌تر متقاضیان برای ثبت نام لازم بود چهار شرط شامل برخوردار نبودن از امکانات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب (فرم ج سبز) ، برخوردار نبودن از مالکیت خصوصی از اول فرودین ۱۳۸۴، تاهل و سابقه حداقل ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا را دارا می‌بودند که در حال حاضر دو شرط از این شروط تسهیل بیشتری یافته است.
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه برنامه این استان در طرح نهضت ملی مسکن معادل ۵.۷ درصد نسبت به کشور است افزود: براین اساس در استان اصفهان برای یک سال نیاز به ساخت حدود ۶۰ هزار واحد است که این عدد برای چهار سال به بیش از ۲۰۰ هزار واحد می‌رسد.
زاغیان گفت: در حال حاضر از ۱۰۹ شهر استان اصفهان برای تعداد ۴۳ شهر تامین زمین شده که هم اکنون امکان ثبت نام در سامانه برای این شهر‌ها فراهم است.
وی افزود: در زمان حاضر ثبت‌نام برای شهر‌های فولادشهر، بهارستان، مجلسی، شاهین‌شهر، شهرضا، کاشان، اردستان، اژیه، انارک، برزک، تودشک، تیران، جندق، حسن‌آباد، خوانسار، خور، داران، دهق، زواره، سده لنجان، علویجه، فرخی، فریدونشهر، گلپایگان، مهاباد، میمه، نصرآباد، نوش آباد، نیاسر، هرند، ورزنه، وزوان، کمه، کوهپایه، آران وبیدگل، ایمانشهر، باغ بهادران، بویین ومیاندشت، طالخونچه، فلاورجان، قهدریجان، گلدشت و نطنز فعال است.
(کد خبر: ۳۲۹۷۵۴۵ - ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰)