چه؟ (بیست و دوم تا بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1403)

"ای کاش مردان هم جربزه دختران جوان در کف خیابان را داشتند." 

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط بلاغ است با تو می‌گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال". 

 چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از بیست و دوم تا بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1403:
1- ناشناس: دوستان اگر بخودتون شهامت گفتن نظرتون رو ندید یا برای تایید نظرات درست به قولی لایک یا دیس لایک اونها شهامت نداشته باشید پیشرفت نمی‌کنید.
2- ناشناس: من با شکار باعث زجرکش شدن جوجه می شدم خیلی افسرده و شرمنده شده و برای رسیدن به مقدار کمی گوشت این پرنده ارزش نداره که جوجه های اون در کویر از تشنگی بمیرند. خواهش می کنم بجای تفنگ دوربین بدست بگیرید و از نشون دادن اونها به توریست‌ها  پول دربیارید. کشتن و خوردن جانوران یک بار هست و نابودی اونها ولی حفظ اونها دائمی هست درآمدش برای همه شهر و مردم منطقه.
3- ناشناس: هر معامله مبلغی معامله می شه اینکه بنویسیم توافقی درست نیست. لطفا در آگهی‌های فروش مبلغ بنویسند و در ادامه بنویسند به خریدار تخفیف داده می شه.
4- روابط عمومی بخشداری انارک: جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بازسازی مناطق سیل زده بخش انارک در محل بخشداری انارک برگزار گردید.
5- جشن الفبا با حضور دانش آموزان کلاس اول در مدرسه ایران انارک برگزار شد.
6- آئین افتتاحیه هتل سنتی و مجموعه گردشگری مشجری با حضور دکتر مرتضوی استاندار محترم اصفهان و مدیرکل میراث فرهنگی استان، جمعی دیگر از مدیران استانی، سرکار خانم الهام آزاد نماینده مردم شهرستان های نایبن و خوروبیابانک، فرماندار، امام جمعه شهرستان نایین و هیات همراه، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر انارک و مهندس عطابخش مدیریت مجتمع معدنی شهید حججی در مجموعه گردشگری مشجری برگزار شد. در پایان با اهدا لوح سپاس از مهندس محمدعلی حاجی آبادی تجليل بعمل آمد. در دومین برنامه از مناطق سیل زده و خسارات سیل بخش انارک به ویژه گردنه زنجیرگاه به منظور جبران این خسارات بازدید نمودند. 
- ناشناس: در این گزارش افتتاحیه گردشگری مشجری، تمام تصاویر از داخل یک‌ محوطه سالن بسته هست و آقایان مسئول. گزارشگر از دید خودش گزارش کرده و چون خودش اونجاست و باور داره درسته تصور می کنه من هم باید باور کنم. چنانچه گزارشگر چند تصویر از بیرون می‌گرفت و از دور که نشون بده مشجری خودروها و عوامل بسیاری در اون هستند اونوقت قابل باور بود.
7- یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، آقایان محمد ایزدی انارکی و جبار شهابی. همگی درگذشتگان یادشان گرامی و خدا بیامرزدشان.