02
جمعه, جون
لطفا از زمان یک ساعت کم شود.

"کدوم شونی؟ (آزادی و خوشبختی آرزومه.) (آزادی و خوشبختی ترسناکه.) (برو پی کارت!)" 

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش". 

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از سی ام اردیبهشت تا پنجم خرداد ماه 1402 در زیر آمده است. 
1- انارک نیوز: جشن الفبا با حضور دانش آموزان کلاس اول مقطع ابتدایی دبستان ایران و والدین دانش آموزان و معلمان‌ مربوطه برگزار شد. سرکار خانم زاهد، مدیر مدرسه ايران گفت: این جشن ویژه دانش آموزان کلاس اول که حروف الفبا را یاد گرفته اند، می باشد. همچنین در آیین تجلیل از دانش آموزان ممتاز دبیرستان شهید صمدی انارک به همت مدیریت آموزشگاه شهید صمدی و هجرت انارک و مشارکت خیرین گرانقدر و شرکت توسعه و معادن مبدأ تقدیر شد. سرکار خانم توکلی مدیریت این آموزشگاه برگزاری این گونه آیین ها را باعث رشد نشاط و تعالی این عزیزان و ترغیب و تشویق برای شروع سال تحصیلی جدید دانست.
2- روابط عمومی شهرداری: پارک کودک (بوستان) مسکن مهر به نام اهدا کننده عضو مرحوم حسن اشرف نامگذاری شد. خرید لوله های سیمانی جهت تعریض پل بلوار شهدای هسته ای با مساعدت خیرین محترم شهر انارک می باشد.
3- روابط عمومی پایگاه بسیج مسلم بن عقیل انارک: رژه نیروهای موتوری و خودرویی، همزمان با همایش دوچرخه‌سواری گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر در انارک سپس بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد چهارده معصوم انارک با سخنرانی حاج آقا صادقی مسئول فرهنگی حوزه‌ علمیه شهرستان نایین برگزار شد.
4- انارک نیوز: یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، خانم ها اقدس هاشمیه انارکی، حاجیه خانم فاطمه (اختر) زاهدیه، آقایان دکتر محمدرضا سعادتی انارکی و سعید اقبالی. همگی درگذشتگان یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم آقای سعید اقبالی چهارم خرداد ماه 1402 از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های اقبالی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم دکتر محمدرضا سعادتی انارکی (فرزند زنده یاد حاج علی سعادتی انارکی) سوم خرداد ماه 1402 از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های سعادتی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم حاجیه خانم فاطمه (اختر) زاهدیه (همسر عبدالرحیم زاهدی آنارکی)، دوم خرداد ماه 1402در تهران از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های زاهدی، زاهدیه، نوروزی و پورکمالی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انالله و انا الیه راجعون 
ناباورانه خبردار شدیم خانم اقدس هاشمیه انارکی، سی و یکم اردیبهشت ماه 1402در گنبد کاووس از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های اشرفی مقدم، هاشمیه و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید. 
روانش شاد و یادش گرامی باد.

"ما آدمیم؟ نه به اعدام و خشونت، آری به شادی." 

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش".  

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از بیست و سوم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه 1402 در زیر آمده است.
1- انارک نیوز: به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی از فعالان و اصحاب‌ رسانه انارک درمحل شهرداری تقدیر شد.
- معدنچی: جالبه شهر مخابرات هم داره و روز ارتباطات و مخابرات هم هست.
- نعمتی: شایسته می بود از شما که تنها کارمند اداره مخابرات انارک می باشید و درتمام عرصه های ارتباطی و فنی حضور سبز و مستمر برای عموم دارید تقدیر بعمل می آمد.
کافی: این روزها چقدر راحت روی زنده ها و احساس ها پا می ذاریم.
2- روابط عمومی شهرداری: جلسه کمیسیون ماده پنج با موضوع تصویب طرح نهضت ملی مسکن شهر انارک در محل استانداری اصفهان برگزار شد و  طرح تفکیکی ۱۸۹ واحد مسکونی به صورت ویلایی در شهر انارک مورد موافقت اعضا قرار گرفت سپس تفاهم نامه آماده سازی اراضی مذکور توسط رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین و شهردار انارک در محل استانداری با حضور فرماندار شهرستان نایین و بخشدار انارک امضا شد. همچنین آغاز عملیات رنگ آمیزی، زیباسازی و دیوار نگاری  جهت جلوه بخشیدن به اماکن عمومی و ایجاد محیط دلنشین شهری را داشتیم.
3- انارک نیوز: یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند، خانم عصت باقری انارکی. همگی درگذشتگان یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

مقالات دیگر...