انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم حاجیه خانم طاهره طالبی انارکی (همسر شادروان حاج فتح ا... رحیمی پور انارکی) شانزدهم آذر ماه ۱۴۰۰ در تهران از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های رحیمی پور، رحیم پور، طالبی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم خانم صدیقه حقیقی نژاد نایینی (همسر تازه درگذشته شادروان محمد آذرنیا) چهاردهم آذر ماه ۱۴۰۰ در نایین از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های آذرنیا، حقیقی نژاد و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش".

چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از شنبه ششم آذرماه 1400 تا آدینه دوازدهم آذر ماه در زیر آمده است.

1- روابط عمومی پایگاه بسیج مسلم بن عقیل انارک: گروه جهادی پزشکی محبان الزهرا با پیگیری حوزه مقاومت بسیج شهید مطهری، بسیج سازندگی ناحیه بسیج نایین و همت پایگاه های مقاومت بسیج انارک و بخشداری و شهرداری و شورای اسلامی شهر انارک در مرکز جامع سلامت شهر انارک برگزار شد.
2- انارک نیوز: مانور سراسری زلزله و ایمنی با حضور مسئولین شهر انارک در دبیرستان دخترانه شهید صمدی برگزار شد.
3- ناشناس: علت چيست یک طرف ورودی بلوار آرامستان انارک هفته هاست که آسفالت شده ولی طرف دیگر آن خاکی باقیمانده است؟
- آقای بقایی نیا: در حال حاضر تجهیزات و ماشین الات پیمانکار آسفالت انارک مستقر نیستند. به محض این که در انارک مستقر شدند اولین اولویت بلوار آرامستان می باشد.
4 - یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند. آقای محمد میرزازاده یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم آقای محمد میرزازاده انارکی هفتم آذر ماه ۱۴۰۰ در اصفهان از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های میرزازاده، حدادی و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

انارک نیوز – "ای مدیر، من آنچه شرط پیام رسانی است با تو می گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه رنجش".
چکیده رخدادها و گزیده دیدگاه ها و راهکارها از شنبه بیست و نهم آبان ماه 1400 تا آدینه پنجم آذر ماه در زیر آمده است.

1- دستهای مهربانی و سازندگی انارک: خانواده محترم شیروانی عزیز، هزینه مراسم سالگرد مادر خود را به عنوان کمک به تهیه وسیله خانگی جهت کمک به نیازمند تقدیم نمودند. امید است این حرکت خداپسندانه که برای مصرف احسان در کمک به نیازمندان انجام گردیده است مانند اقدامات خیرین درگذشته مقبول درگاه الهی واقع و سرمشق سایرین قرار گیرد.
2- پایگاه بسیج مسلم بن عقیل انارک: به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، گلزار مطهر شهدا در شهر انارک غبارروبی، گلباران و عطرافشانی و یادواره شهدای شهر انارک با سخنرانی جناب سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین در حسینیه انارک انجام شد.
3- رسانه آزاد: خودروی خانم دکتر آزاد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در محور نایین به انارک واژگون شد و نماینده و سرنشینان در صحت و سلامت هستند.
4- انارک نیوز: بازدید شهردار، بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر از کتابخانه علی بن الموسی الرضا انارک به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی.
- روابط عمومی شهرداری: دیدار مهندس خیابانی شهردار انارک به همراه رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر انارک با معاونت محترم‌ سازمان انرژی اتمی ایران.
- روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نایین: بازديد از مجتمع های خدماتی و رفاهی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بین راهی واقع در شهر انارک و روستای چوپانان.
5 - یادی هم از کسانی کنیم که دیگر در میان ما نیستند. آقایان  محمد آذرنیا و  محمد رفیع. یادشان به خیر و خدا بیامرزدشان.

انالله و انا الیه راجعون
ناباورانه خبردار شدیم آقای محمد آذرنیا بیست و نهم آبان ماه ۱۴۰۰ در نایین از میان ما رفت و آشنایانش دیگر نگاه پر از محبت او را نخواهند دید.
انارک نیوز این مصیبت را به خانواده های آذرنیا، مسگر و دیگر بستگان تسلیت می گوید، شکیبایی وابستگان و آمرزش شادروان را از درگاه پروردگار مهربان درخواست می نماید.
روانش شاد و یادش گرامی باد.

مقالات دیگر...