امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399 برابر با 31 مارس 2020

افتتاح راهدارخانه انارک

  • شنبه, 26 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
۲۸ سامانه ثبت تخلف سرعت در اصفهان به بهره برداری می رسد ۲۸ سامانه ثبت تخلف سرعت در اصفهان به بهره برداری می رسد

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان گفت:سرعت یکی از عوامل موثر در تصادفات جاده ای است و بر این اساس تا پایان امسال ۲۸ سامانه ثبت تخلف سرعت در اصفهان به بهره برداری می رسد.

محمدعلی صلواتی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلام خبر افتتاح دو مجتمع خدماتی-رفاهی بین راهی در محورهای نایین-اردستان و شهرضا-آباده که از محورهای اصلی و ترانزیتی کشور است، اظهارداشت: مجتمع خدماتی-رفاهی بین راهی محور نایین-اردستان با اعتبار بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال و مجتمع محور شهرضا-آباده با اعتبار بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده است.

وی با بیان اینکه بخش دولتی در احداث راه های دسترسی و نصب تابلوها به این دو مجتمع خدماتی-رفاهی بین راهی یاری رسانده، تصریح کرد: بخش دولتی با حمایت و تشویق سرمایه گذاران کوشیده تا با احداث این مجتمع های خدماتی-رفاهی بین راهی در جهت رفاه حال مسافران و رانندگان و افزایش ایمنی سفر بکوشد.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان با بیان اینکه پنجاهمین مجتمع خدماتی-رفاهی بین راهی در استان اصفهان تا پیش از ایام نوروز هم به بهره برداری می رسد، افزود: مجتمع مذکور در ابتدای محور اردستان-نایین واقع شده است و با راه اندازی این مجتمع، محور اردستان-نایین از نظر تعداد مجتمع های خدماتی-رفاهی به محور جامعی تبدیل می شود.

وی با اشاره به کلنگ زنی دو مجتمع خدماتی-رفاهی بین راهی در ایام الله دهه فجر گفت: این مجتمع های کلنگ زنی شده در محورهای شهرضا-آباده و شهرضا-دهاقان قرار گرفته است.

افتتاح سه راهدارخانه پُشته؛ انارک؛ طرقرود در ایام الله دهه فجر

صلواتی با تاکید بر ارتقا خدمات رفاهی به مسافران و ایمنی راه ها ابراز داشت: در ایام الله دهه فجر سه راهدارخانه پُشته در محور سمیرم-یاسوج و راهدارخانه انارک در محور نایین-خور و راهدارخانه طرقرود در محور قدیم نطنز-اصفهان به بهره برداری رسید.

وی با تاکید بر نقش مهم راهدارخانه ها در تسهیل تردد شهروندان به ویژه در ایام زمستان و نوروز گفت: با توجه به نیازهای محورهای استان در جهت امدادرسانی، راهدارخانه ها مکان یابی می شوند و در ایام دهه فجر این سه راهدارخانه با اعتبارات دولتی بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.(۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازدید کد خبر: 2424

ارسال نظر